בקרת מבנה

METASYS - פתרון שלם לניהול מערכות במבנים ודאטה-סנטרים

מנרב פתרונות משולבים מפיצה בלעדית את מטאסיס מבית Johnson Controls ומשווקת אותה בגרסתה העדכנית (גרסה 12) ללקוחות חדשים, וכן שדרוג ללקוחות קיימים ללא צורך בהחלפת בקרים מלאה.

Metasys הינה מערכת לניהול מבנים מהמובילות ביותר בעולם בעלת בקרים, רגשים וממשקים לכל המערכות האלקטרו-מכאניות ומאפשרת ניהול יעיל ובטיחותי תוך תפעול חסכוני למניעת תקלות במערכות המבנה, וזמינה להפעלה מכל מקום, בכל זמן מהטלפון הנייד, הטאבלט או המחשב. כמו כן, מטאסיס בעלת ממשקים למערכות בקרת מבנה של יצרנים אחרים, במגוון פרוטוקולים כגון: BACKNET ,IP ועוד.

המערכת משלבת סנסורים העוקבים בזמן אמת על כלל המערכות ותפקודם במבנה (כגון: מיזוג אוויר, תאורה, אבטחה, מיגון אש, מעליות, ביוב, בורות ספיגה ועוד) והופכת את המבנה לחכם יותר. הנתונים שנאספים במערכת מנוטרים ומנותחים והופכים למידע זמין רב-עוצמה אשר יסייעו בקבלת החלטות מושכלות יותר, לשיפור ניהול המבנה וחסכון בעלויות תחזוקה ואנרגיה.

Metasys מותקנת ופועלת למעלה מ- 30 שנה במאות מבנים ברחבי ישראל ובעולם, ביניהם: מגדלי משרדים, דאטה סנטרים, מרלו"גים, מפעלים תעשייתיים ועוד.

בקרי שטח מטאסיס מסדרת SNC 

בקרי השטח הם בקרי פיקוח מבוססי Ethernet, ו- Bacnet המחברים רשתות של מערכת אוטומציה של המבנה (BAS) לרשתות IP. ה-SNC כולל כניסות ויציאות מובנות לשליטה ישירה בציוד במערכות המבנה השונות. הציוד מנטר ועושה בקרה בהתקנה על רשתות של התקני אוטומציה של בניינים ברמת השטח, כולל ציוד HVAC, תאורה, אבטחה וציוד בטיחות אש. סדרת בקרי השטח SNC החדשה יורשת את סדרת בקרת הציודים (NCE), ומאלפשרת הרחבתושיפור משמעותי יכולות הבקרה הניהולית של Metasys.

בקרי ניהול מטאסיס מסדרת SNE 

בקרי ניהול מסדרת Metasys SNE הם משפחה חדשה של מנועי בקרה רשתיים. מנועי בקרת רשת הם מנועי פיקוח מבוססי Ethernet המחברים רשתות BAS לרשתות IP. בקרי הרשת של SNE החדשים יורשים את סדרת בקרי הרשת (NAE) של Johnson Controls ומאפשרים קידום, הרחבה ושיפור יכולות בקרת הפיקוח וניהול-על של Metasys. בקרי הרשת מסדרת SNE ממלאים תפקיד מפתח בארכיטקטורת המערכת של Metasys ומספקים ניהול רשת ותיאום בקרה כלל מערכתית על גבי רשת אחת או יותר של בקרי ציוד, באתר פיזי אחד או באתרים מפוזרים גיאוגרפית בישראל ובעולם.

לתצורת מערכת מטאסיס >>

 

 

צרו קשר